HD6417751RF240 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HD6417751RF240
  • Описание
    Renesas Electronics HD6417751RF240 Connectivity: EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard Core Processor: SH-4 Core Size: 32-Bit Data Converters: - Eeprom Size: - Number Of I /o: 39 Operating Temperature: -20?°C ~ 75?°C Oscillator Type: External Package / Case: 208-QFP Peripherals: DMA, POR, WDT Program Memory Size: - Program Memory Type: ROMless Ram Size: 48K x 8 Series: SuperH?® SH7750 Speed: 240MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 1.4 V ~ 1.6 V